Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Reklama

Oferujemy Państwu wpisy reklamowe w katalogu firm w następujących pakietach:

Pakiet STANDARD 1 KATEGORIA - 200 zł netto 1 rok kalendarzowy

Pakiet STANDARD 2 KATEGORIE  - 250 zł netto 1 rok kalendarzowy

Pakiet STANDARD 3 KATEGORIE  - 300 zł netto 1 rok kalendarzowy

Pakiet STANDARD + POLECAMY - 1000 zł netto 1 rok kalendarzowy

W skład pakietu STANDARD wchodzą:
Pełne dane teleadresowe, łącznie z nazwą firmy i linkiem do strony www oraz adresem e-mail + pełna prezentacja, opis działalności firmy do 2000 znaków + umieszczenie 6 zdjęć oraz logo firmy + mapa dojazdu do firmy.

KLIKNIJ aby pobrać formularz zamówienia

Publikacja artykułu w dziale AKTUALNOŚCI lub PORADNIK 200zł netto

Na stronie głównej proponujemy banery reklamowe w centralnej części strony oraz na dole i pod mapka.

 banery_750x100.jpgBaner 750x100px (górny)

abonament 12-mcy 6000 pln
abonament 6-mcy 4000 pln
abonament 3-mcy 1500 pln
 banery_424x95.jpgBaner 424x95px (dolny)

abonament 12-mcy 4000 pln
abonament 6-mcy 2500 pln
abonament 3-mcy 1000 pln
 banery_318x95.jpg

Baner 318x90px (pod mapką)

abonament 12-mcy 3000 pln
abonament 6-mcy 2000 pln
abonament 3-mcy 800 pln


Ceny banerów są negocjowane i zależą od wielkości i miejsca banera w naszym serwisie - przy tej formie reklamy prosimy o kontakt mailowy z nasza firmą: biuro@klimatyzacjewpolsce.pl

 

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Morena-Portale Internetowe Michał Ladrowski z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wrocławskiej 25A, 61-838 Poznań. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: przedstawienia oferty handlowej, realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł  6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda artykuł 6 ust. 1 lit. f , tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe są przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej , tj. do przedstawienia oferty handlowej,  zawarcia umowy , udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy.  Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania , usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesieniu sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych , z zastrzeżeniem , że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy danych przetwarzanych wyłącznie w sposób zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody , ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody.  Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi  do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne , jednak brak ich podania powoduje niemożność  realizacji  umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania i wątpliwości.